Kontakt 2018-05-23T14:07:40+00:00

UPRAVA

CENTRALA
Zagrebačka 171, 34000 Požega

Tel.: 034/319-050, 034/246-203
E-mail: info@agronom.hr

PREDSJEDNIK UPRAVE
Darko Aračić, dipl.ing.agr.

Tel.: 034/319-050
E-mail: darko@agronom.hr

ČLAN UPRAVE
Hrvoje Marjanović

Tel.: 034/246 211
E-mail: hrvoje@agronom.hr

ČLAN UPRAVE
Marijana Murr Aračić

Tel.: 034/319-050
E-mail: marijana.aracic@agronom.hr

ČLAN UPRAVE ZA FINANCIJE I RAČUNOVODSTVO
Martina Kolundžić

Tel.: 034/319-050
E-mail: martina.kolundzic@agronom.hr

ASISTENT UPRAVE
Hrvoje Marinović, dipl. oec.

Tel.: 034/246-211
E-mail: hrvoje.marinovic@agronom.hr

MARKETING MANAGER
Slobodanka Radić

Mob: 099/264-8048
E-mail: slobodanka.radic@agronom.hr

RAČUNOVODSTVO

VODITELJ – Marianne Marjanović

Tel.: 034/246-557, 034/319-052
E-mail: marianne@agronom.hr

Martina Seničar Paukner, dipl.oec.

Tel.: 034/246-556, 034/319-052
E-mail: martina@agronom.hr

Božena Kuraja

Tel.: 034/246-558, 034/319-052
E-mail: bozena.kuraja@agronom.hr

Gabrijela Drašković, dipl.oec.

Tel.: 034/246-558, 034/319-052
E-mail: gabrijela.draskovic@agronom.hr

UGOVARANJE POLJOPRIVREDNE PROIZVODNJE I OTKUP

MANAGER PRODAJE

Dragan Klajić

Mob: 099/247-1584
E-mail: dragan.klajic@agronom.hr

VODITELJ POSLOVNE JEDINICE BOROVLJANI

Slobodan Branković

Mob: 098/297-886
E-mail: slobodan.brankovic@kc.t-com.hr

VODITELJ STOČARSKE PROIZVODNJE
DIVIZIJA KOOPERACIJA I OTKUP

Mišel Paljević
Mob: 099/497-9489
E-mail: misel.paljevic@agronom.hr

Damir Bošnjak, oec.

Tel.: 034/246-562
Mob: 099/244-1246
E-mail: damir.bosnjak@agronom.hr

Dejan Krauz, dipl. ing. polj.

Tel.: 034/246-562
Mob: 099/357-6847
E-mail: dejan.krauz@agronom.hr

Marijan Crnjac, bacc. ing. agr.

Tel.: 034/246-561
Mob: 099/489-0614
E-mail: marijan.crnjac@agronom.hr

PRODAJA POLJOPRIVREDNE MEHANIZACIJE

KEY ACCOUNT MANAGER
Marko Bučanović

Mob: 099/816-8022
E-mail: marko.bucanovic@agronom.hr

Vrbanja
Kneza Lj. Posavskog 11, 32254 Vrbanja

VODITELJ PRODAJE – Miroslav Nekić
Mob: 098/935-9050
E-mail: miro.nekic@agronom.hr

Servisno prodajni centar Max Požega
Osječka 66a, 34000 Požega

Leonardo Matijević
Mob: 099/731-2374
E-mail: leonardo.matijevic@agronom.hr

Osijek
Sv. Leopolda Bogdana Mandića 312, 31000 Osijek

Dražen Milić
Mob: 099/256-1156
E-mail: drazen.milic@agronom.hr

Daruvar

Lidija Pilat
Mob: 099/268-6803
E-mail: lidija.pilat@agronom.hr

Vinkovci
Vukovarska 60, 32100 Mirkovci
Berislav Landeka
Mob: 099/249-2962
E-mail: berislav.landeka@agronom.hr

Borovljani

Josip Matanović
Mob: 099/439-1907
E-mail: josip.matanovic@agronom.hr

PRODAJA POLJOPRIVREDNE MEHANIZACIJE

Nedeljanec

Goran Toplak
Mob: 099/264-8006
E-mail: goran.toplak@agronom.hr

SERVIS TRAKTORA I POLJOPRIVREDNE MEHANIZACIJE I PRODAJA REZERVNIH DIJELOVA

Vinkovci, Vukovarska 60, 32100 Mirkovci  |  Požega, Osječka 66a, 34000 Požega  |  Osijek, Sv. Leopolda Bogdana Mandića 312, 31000 Osijek  |  Nedeljanec, Varaždinska 79, 42205 Nedeljanec

VODITELJ SERVISA

Danijel Šćiran
Tel: 034/421-541
Mob: 099/489-0613
E-mail: danijel.sciran@agronom.hr

VODITELJ REZERVNIH DIJELOVA

Tomislav Knežević
Tel: 031/280-062
Mob: 099/528-4685
E-mail: tomislav.knezevic@agronom.hr

MALOPRODAJA

VODITELJ MALOPRODAJE
Dražen Žiška

Tel.: 034/319-090
Mob: 099/357-6883
E-mail: drazen.ziska@agronom.hr

KOMERCIJALIST
Senad Spahić

Tel.: 034/246-076
Mob: 099/528-4684
E-mail: senad.spahic@agronom.hr

KOMERCIJALIST
Ivan Kukuruzović

Tel.: 034/319-051
Mob: 099/392-7112
E-mail: kukuruzovic.ivan@agronom.hr

KOMERCIJALIST
Zvonimir Klinčić

Tel.: 034/319-051
Mob: 099/392-7112
E-mail: zvonimir.klincic@agronom.hr

KOMERCIJALIST
Zvonimir Vuković

Tel.: 034/319-051
Mob: 099/389-2339
E-mail: zvonimir.vukovic@agronom.hr

KOMERCIJALIST
Borko Duduković

Tel.: 034/319-051
Mob: 099/528-3649
E-mail: borko.dudukovic@agronom.hr

PRODAJA VETROPACK STAKLENE AMBALAŽE I ENOLOŠKIH SREDSTAVA

VELEPRODAJA
Ivan Primus

Tel.: 034/319-050
Mob: 099/266-2652
E-mail: ivan.primus@agronom.hr